KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12296283

nr 1229 6283

Frederik Wilhelm Svendsen

(1885-1975), Danmark

Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 60x80 cm

Frederik Wilhelm Svendsen, dansk bildkonstnär född 1885, död 1975.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:40:26

Frederik Wilhelm Svendsen

Läs mer om Frederik Wilhelm Svendsen